ZapowiedziHej, hej kochani! Dzisiaj przychodzę do Was z dwiema zapowiedziami książkowymi, oraz z jednym tytułem, który jest wart uwagi.
Post miał pojawić się wczoraj, 18 maja, ale przy dzieciach czasem nie wychodzi planowanie. Dopiero teraz znalazłam chwilkę po całym dniu porządków i spacerów z dziećmi. Była piękna pogoda, a ja chciałam z niej wycisnąć ile się da. Zanim zagadam Was na śmierć to przejdźmy do konkretów. 

ZAPOWIEDZI 


Wydawnictwo: YA!
Data premiery: 14 czerwca 2017 rok
Opis: 
Zaryzykować przyszłość, zanurkować w nieznane i zdobyć wymarzoną miłość.
Natalie spędza lato w swoim rodzinnym miasteczku w Kentucky. To ostatnie tak leniwe wakacje przed rozpoczęciem studiów. Dzień za dniem toczy się bez żadnych ciekawych wydarzeń, dopóki dziewczyna nie zacznie obserwować dziwnych rzeczy. Zielone drzwi do jej pokoju nagle stają się czerwone, znika ogród, który rozciągał się obok przedszkola. W miejscu miasteczka znikąd pojawiają się wzgórza. Natalie czuje, że dzieje się coś niepokojącego. Wtedy odwiedzą ją sympatyczna, ale tajemnicza postać, która ostrzega: "masz tylko trzy miesiące, aby go uratować". Następnej nocy Natalie spotyka na boisku szkolnym pięknego chłopca imieniem Beau, a czas i przestrzeń przestają dla niej istnieć. Istnieją tylko Natalie i Beau…
Przepiękna opowieść o słodko-gorzkim końcu dzieciństwa, gdy marzymy nie tylko o naszej przyszłości, lecz także o tysiącach dróg, którymi nie odważyliśmy się podążyć.Wydawnictwo: WAB
Data premiery: 24 maja 2017 rok
Opis:
Makabryczne zbrodnie i gorączkowe śledztwo - Andrzej Dziurawiec zabiera czytelników w szaleńczy pościg ulicami Warszawy. Mroczna i krwawa kontynuacja Bastarda!
W starej destylarni, gdzie dwa lata temu zakończyło się śledztwo Szuberta w sprawie seryjnego zabójcy, ponownie znaleziono zwłoki. Ofiarą jest znana feministka, matka przyjaciółki Szuberta, Havy. Sława zabitej kobiety, guru feministek i gwiazdy feministycznego festiwalu Waginalia, nie ułatwia policjantom pracy. Giną kolejne feministki. Śledztwo prowadzi w świat warszawskich subkultur - ekstremalnego feminizmu, drag queens, klubów LGBT i squatów. Pętla wokół Szuberta zaciska się. Celem mordercy stają się jego najbliżsi. By ich ochronić emerytowany glina musi znaleźć mordercę. Mordercę, którego napędza chora, obłąkana miłość. Najokrutniejsze są zbrodnie z miłości.


PROPOZYCJA

Wydawnictwo: WAB
Data wydania: 2 marca 2016 rok 
Opis: 
Kogo odnajdziesz po drugiej stronie lustra?

Olga Pańkowska to nieśmiała marzycielka, której niezbyt się wiedzie w życiu. Pewnego dnia ratując bezpańskiego kota, trafia do baśniowego świata i zostaje gospodynią w domu czarodzieja. Jednak tak naprawdę ta historia zaczyna się znacznie wcześniej – w dzieciństwie Olgi, zanim jej rodzice się rozwiedli… Okazuje się, że magiczna rzeczywistość to tylko początek podróży, dzięki której Olga upora się z przeszłością i stanie się gotowa na pasjonujące, dorosłe życie.


Powieść Agnieszki Hałas "Olga i osty" to tegoroczna nominacja do Śląkfy, polskiej nagrody fantastycznej, przyznawanej od 1984 przez Śląski Klub Fantastyki.
Zapraszamy również na spotkanie z autorką 20 maja o godz. 13.00 na stoisku Polconu 355/G podczas Warszawskich Targów Książki. W załączniku grafika dotycząca spotkania oraz duża okładka i opis.


Na którą książkę będziecie czekać? Ja na pewno na ''Miłość, która przełamała świat''. Nie będę ukrywać, że zaciekawiła mnie ''Olga i osty''. Czy tylko mi skojarzyła się ta książka z ''Alicją w krainie czarów''? Dajcie znać!

Pozdrawiam i ściskam z całych sił<3. Wasza Red Girl Boks.


Szablon dla Bloggera stworzony przez Blokotka