Polecany post

"Forever my girl" Heidi Mc Laughlin

środa, 15 listopada 2017

''Until November'' Aurora Rose Reynolds

November po traumatycznych przeżyciach wyprowadza się z Nowego Jorku do niewielkiego miasteczka, Tennessee. U boku ojca, którego nie miała okazji poznać, planuje odnaleźć spokój i zapomnieć o niebezpieczeństwie, które było jej udziałem. Zostaje księgową w rodzinnym klubie ze striptizem. To tam poznaje Asher - beztroskiego, zbyt pewnego siebie i chamskiego mężczyznę, który jest niebezpiecznie przystojny. 
Początkowa niechęć November do tego mężczyzny ustępuję fascynacji gdyż on, na każdym kroku przekonuje ją, że nie odpuści sobie jej. Krok po kroku coraz bardziej przekonuje ją do siebie. Wkrótce zostają parą, wszystko układa się idealnie, a November odzyskuje poczucie bezpieczeństwa. Jednak wtedy kobieta dostaje pogróżki. Przeszłość nie pozwoli jej tak łatwo o sobie zapomnieć. 

''Until November'' to tak naprawdę romans jakich  wiele. Jest słodki, uroczy, zabawny, ze szczyptą oczekiwania. W książce nie zabraknie intryg i tajemnic. Jednak ze względu na małą objętość powieści, w tej historii wszystko dzieje się o wiele za szybko, co moim zdaniem wypada dość nienaturalnie. 

Asher jest bardzo zaborczym mężczyzną, który lubi się rządzić i stawiać na swoim. Ten mężczyzna to krótko mówiąc typowy jaskiniowiec, z którego wręcz wypływa testosteron. November to taka delikatna osóbka, która czasami pokazuje pazurki, jednak przy głównym bohaterze nic jej to nie daje. 
Nie da jej się nie lubić, ale czasem miałam wrażenie, że brak jej charakterku. Również ich dialogi były niekiedy dziecinne, a niektóre zdania się często powtarzały.
''Until November'' to książka idealna do przeczytania na szybko. Lekki styl autorki i nieskomplikowana fabuła sprawiają, że przez książkę się płynie. Idealna lektura, po którą można sięgnąć aby się zrelaksować, lub przeczytać po czymś cięższym. Jednak odradzam tym, którzy oczekują dużo po tej książce, bo nie znajdziecie tu nic nowego. Ja w każdym bądź razie miło spędziłam przy niej czas i nie raz się uśmiałam. 

Oryginalny tytuł: Until November

Cykl: Until (tom 1)
Wydawnictwo: Editio Red/Grupa Wydawnicza Helion
Data wydania: październik 2017 rok 
Tłumaczenie: Olga Kwiecień
Liczba stron: 290
Oprawa: miękka

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2016 Red Girl Books Recenzje , Blogger