Polecany post

"Forever my girl" Heidi Mc Laughlin

sobota, 30 grudnia 2017

''Na szczęście. Przewodnik po świadomym życiu na cały rok'' Karolina i Maciej Szaciłło


Każdy z nas chce być szczęśliwy i każdy z nas tego szczęścia poszukuje. Recept na nie jest wiele, ale nie zawsze wiemy, która okaże się lepsza. Karolina i Maciej Szaciłło w swoim poradniku przedstawiają parę z nich.

Karolina i Maciej to małżeństwo, które wspólnie postanowiło rozpocząć wyprawę po szczęście. Dziś prowadzą warsztaty łączące medytację, techniki oddechowe, psychodiedietykę i wykłady o zdrowym stylu życia z gotowaniem intuicyjnym. W swoim poradniku dzielą się z nami tym, co przybliżyło ich samych do siebie. Nauczą nas jak pokochać siebie, jak dodać sobie motywacji oraz jakie są nasze słabe i mocne strony. To nie wszystko, bo w tym poradniku czeka na nas o wiele więcej, a mianownik jest wspólny: zajrzeć w głąb siebie oraz przeanalizować własne życie. 
Każdy miesiąc będzie oznaczał nowe zadania i ćwiczenia, które zostaną rozdzielone na każdy tydzień miesiąca. Po zakończeniu, każdego tygodnia czeka nas podsumowanie. Tu mamy możliwość przeanalizowania ich w miejscu do tego przeznaczonym. 
Zdjęcia poniżej:
Ten przewodnik nie jest złotym środkiem na szczęście, lecz pozwala nam krok po kroku samemu je w sobie odnaleźć. Nie będzie to łatwa droga, ale niektóre rzeczy wymagają trudności.

''Na szczęście. Przewodnik po świadomym  życiu na cały rok'' to pięknie wydany poradnik, który ma twardą oprawę i piękne, optymistyczne grafiki w środku. Może dzięki niemu odnajdzie ktoś szczęście? 
Wydawnictwo: Zwierciadło
Data wydania: 8 listopada 2017 rok
Liczba stron: 255
Oprawa: twarda 

Poradnik do kupienia:
https://czytam.pl/k,ks_693078,Na-szczescie-Przewodnik-po-swiadomym-zyciu-na-caly-rok-Szacillo-Karolina-Szacillo-Maciej.html


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2016 Red Girl Books Recenzje , Blogger