Polecany post

"Forever my girl" Heidi Mc Laughlin

czwartek, 4 stycznia 2018

"Dobry wybór" K.A Linde

Heidi i Landon znają się od wielu lat. Ona była w szkole sławną cheerleaderką, a on głównym rozgrywającym szkolnej drużyny. Spędzali ze sobą mnóstwo czasu, gdyż Landon był chłopakiem Emery. Ich relacja zaczęła się od przyjażń, zauroczenia, a później rozwinęła się w wzajemne przyciąganie. Jednak na ich drodze stawało również wiele przeszkód. Landon był żonaty, a Heidi postanowiła, że nigdy nie przekroczy tej granicy. Jednak los daje im drugą szansę.

Heidi pracuje jako inżynier w rodzinnej firmie Wright'ów. Kariera sportowa Landona wisi na włosku, a finalizacja rozwodu z jego żoną to kwestia czasu. Mężczyzna niespodziewanie wraca do miasta i zaczyna pracę w rodzinnej firmie, gdzie obejmuje kierownicze stanowisko w dziale, w którym pracuje Heidi. Dla kobiety jest to nie lada kłopot, gdyż nie potrafi zapomnieć o mężczyźnie. Nie ułatwia jej tego również fakt, że mężczyzna postanawia o nią zawalczyć. Jednak dla Heidi praca jest niezwykle ważna, a ona nie zamierza mieszać swojego życia zawodowego z prywatnym. Landon jest jest szefem, a co za tym idzie jest dla niej ponownie nieosiągalny. Czy kobieta zaryzykuje i pozwoli sobie na dopuszczenie do siebie mężczyzny?

Landona i Heidi mogliśmy poznać już w poprzedniej części. Polubiłam te obie postacie chociaż nie ukrywam, że to Landon mnie zaintrygował. 
Heidi poznajemy jako otwartą pewną siebie osobę, która roztacza wokół siebie przyjazną atmosferę. Landon to z kolei mężczyzna, który stara się na nowo ułożyć swoje życie i zawalczyć o kobietę, która od dawna była dla niego ważna. Ich relacja nie raz przejdzie komplikacje i stanie pod znakiem zapytania. Autorka dla budowania napięcia dodała parę wątków z byłą żoną Landona, która nie raz będzie chciała namieszać. 

''Dobry wybór'' nie jest książką, która wywarła na mnie jakiekolwiek emocje. Owszem, wciągnęła mnie, czytało mi się ją lekko i przyjemnie, czasem rozbawiła, ale to tyle. Dopingowałam głównym bohaterom i miałam nadzieję, że podołają wszystkiemu. Autorka stworzyła uroczą historię, która będzie dobra dla fanek lekko skomplikowanych historii miłości. Sprawdzi się również jako lektura na wieczór lub odpoczynek po czymś cięższym. 

Oryginalny tytuł: The Wright Boss
Cykl: Mister Wright (tom 2)
Wydawnictwo: Burda książki
Data wydania: listopad 2017 
Tłumaczenie: Ewa Górczyńska
Liczba stron: 405
Oprawa: miękka ze skrzydełkami

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2016 Red Girl Books Recenzje , Blogger