Polecany post

"Forever my girl" Heidi Mc Laughlin

sobota, 3 lutego 2018

Zapowiedź wydawnicza od Burda Książki

Hej Moliki! Przychodzę do Was z zapowiedzią książki, która będzie dla mnie szczególnie ważna, ale tego będziecie mogli dowiedzieć się w najbliższych dniach o ile sami się nie domyślicie. <3 
W każdym bądź razie to sprawia, że jestem mega szczęśliwa i daje mi wielkiego kopa. 

Wydawnictwo: Burda Książki
Premiera: 28 luty 2018 rok
Opis:
Samantha Young, autorka serii On Dublin Street i powieści To, co najważniejsze oraz Wszystko, co w Tobie kocham, której nazwisko często trafia na listę bestsellerów „New York Timesa”, wraca do Szkocji w swojej nowej, pełnej namiętności, inspirującej powieści o miłości, stracie i sile przetrwania.
Edynburg był tajemniczy i kuszący, jak przygoda, która może się zdarzyć w rzeczywistości zupełnie innej od zwykłego, szarego świata.
W pogoni za marzeniami, pełna nadziei i wiary w swój wybór Nora przenosi się z Ameryki do Szkocji. Doznaje jednak samych rozczarowań i po trzech bezowocnych latach spędzonych w nowym kraju czuje tylko żal i poczucie winy.
Dopóki w jej życiu nie pojawia się seksowny Szkot, Aidan Lennox.
Kilka lat starszy, obyty w świecie producent muzyczny i kompozytor wydaje się zupełnie nie pasować do Nory. Tymczasem wbrew pozorom odnajdują w sobie iskrę, której im brakowało. Łączą ich wspólne poczucie humoru i namiętność, a także bolesne doświadczenia z przeszłości. Nora, choć zdążyła już wiele w życiu wycierpieć, nie potrafi walczyć ze swoimi uczuciami i bez pamięci zakochuje się w przystojnym Szkocie.
Niestety, kiedy życie wymierza Aidanowi kolejny cios, ten nie szuka wsparcia u Nory, ale porzuca ją nagle i znika. Niespodziewana strata budzi w Norze ukryte siły. Dziewczyna śmiało zaczyna podążać za marzeniami.
Upragnione studia aktorskie, występy na scenie teatralnej – wszystko układa się według jej zamierzeń. Koncentruje się na swoich celach i starannie unika emocjonalnych zawirowań.
Nie jest to jednak łatwe. Zwłaszcza że znów pojawia się Aidan i z niewiadomych powodów okazuje wobec niej głęboką niechęć, a nawet wypowiada jej wojnę.
Czy Nora i Aidan odważą się, by dać sobie jeszcze jedną szansę na miłość?

Do kupienia: KLIK
O autorce:
Samantha Young jest Szkotką.
Jest autorka bestsellerowych powiesci o tematyce erotycznej i romansów.
Została nominowana do Goodreads Choice Award w 2012 dla najlepszego autora i do nagrody Best Romance w 2014 r.


Macie w planach przeczytać tę książkę?


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2016 Red Girl Books Recenzje , Blogger