Polecany post

"Łowcy płomienia" Hafsah Faizal

sobota, 6 października 2018

"Until Lilly" Aurora Rose Reynolds

Lilly była na pierwszym roku studiów, kiedy poznała Casha. Między parą od razu zaiskrzyło i pomimo początkowych obaw kobiety, postanawia zaufać mężczyźnie, który wie, że Lilly to kobieta jego życia. Jednak przewrotny los postanawia ich rozdzielić. Mężczyzna  staje przed trudną decyzją, która zmienia ich życie. Drogi Casha i kobiety, którą pokochał, rozchodzą się. Spotykają się cztery lata później. Obydwoje mają swój bagaż doświadczeń oraz dzieci, które stawiają na pierwszym miejscu. Ich przypadkowe spotkanie powoduje szok u mężczyzny, ale również postanowienie, że musi odzyskać Lilly za wszelką cenę. Na jego drodze staje Jules - jego była i matka jego syna, która zrobi wszystko, aby nie pozwolić im na szczęście. Czy Cash i Lilly dostaną jeszcze jedną szansę od losu?

"Until Lilly" to powieść, której fabuła bazuje na pierwszych częściach. Jest przewidywalna, ale nie brak w niej niebezpieczeństw i odrobiny napięcia. Postać Jules, kobiety nieobliczalnej i chorej z nienawiści, sporo namiesza pomiędzy bohaterami. Nie zabraknie w tej książce sercowych rozterek, szczególnie ze strony Lilly, w której drzemią żal i wyrzuty sumienia wobec Casha. Oprócz tego jest zmuszona też myśleć o dobru swojej córki. Cash to cierpliwy mężczyzna i dobry ojciec. W przeciwieństwie do swoich braci jest mniej zaborczy, ale również wytrwale dąży do założonego przez siebie celu.

"Until Lilly" to lekka, zabawna i urocza historia o dwójce ludzi, którzy zyskują drugą szansę na szczęście. Nie brak tu również rodzinnych relacji, bo postacie z poprzednich części oczywiście się pojawiają. Nie jest to powieść, która wywołała we mnie jakiekolwiek emocje, ale miło spędziłam przy niej czas, bo oprócz romansu, nie brak tu komplikacji. Moim zdaniem to idealna książka na relaks oraz jako przerywnik po bardziej wymagających, czy mrocznych lekturach.

Oryginalny tytuł: Until Lilly
Cykl: Until (tom 3)
Wydawnictwo: Editio Red
Data wydania: czerwiec 2018 rok
Liczba stron: 220
Oprawa: miękka

6 komentarzy:

 1. Mnie się okropnie nie podobała :D. Główny bohater mnie tak denerwował, że co chwila musiałam odkładać książkę z nerwów :D.

  OdpowiedzUsuń
 2. Chwilowo nie mam czasu i w planach inne serie, ale może kiedyś i ja zapoznam się z tym cyklem. Choć ma on mieszane opinie, więc nie byłabym tego taka pewna, że do niego wrócę.
  Pozdrawiam
  Książki jak narkotyk

  OdpowiedzUsuń
 3. Nie znam tej serii, ale chętnie przeczytam pierwszy tom, jeśli tylko gdzieś na niego natrafię. Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 4. Książka wydaje się być bardzo ciekawa, ale osobiście o niej nigdy nie słyszałam :)

  Obserwuje :*

  Moncia Lifestyle

  OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 Red Girl Books Recenzje , Blogger