Polecany post

"Tacet a mortuis" Amo Jones

środa, 9 stycznia 2019

"Korona na zawsze" Geneva Lee

Mogłoby się wydawać, że związek Alexandra i Clary, przetrwał najgorsze; że kłamstwa i sekrety odeszły, zastąpione przez szczerość. Jednak na parę czekają kolejne nowe wyzwania. Kobieta przygotowuje się do królewskiego ślubu, a co z tym idzie do nowych obowiązków. Para nadal będzie musiała walczyć o swój związek, który nie jest respektowany przez Króla. Do tego dla Clary nie łatwo jest przyzwyczaić się do flesza paparazzi, ani pogodzić się z tym, że będzie musiała zrezygnować ze swojego życia. Na domiar wszystkiego jej życie znajduje się w niebezpieczeństwie, a Alexander chcąc chronić ukochaną skrywa przed nią nowe sekrety. Czy para pokona kolejne przeszkody?

"Korona na zawsze" to historia o tym, że w życiu trzeba umieć zawalczyć o lepsze chwile. Nie zawsze szczęśliwe zakończenie dostajemy od razu. Nawet w baśniach, na bohaterów czeka wiele komplikacji. Tu nie było inaczej. Bohaterowie musieli zmierzyć się z własnymi wątpliwościami i czającym się niebezpieczeństwem. Pomimo przeszkód walczyli o siebie, swoją miłość i wspólne życie, choć nie zawsze było to łatwe. 
W książce nie zabraknie niespodziewanych zwrotów akcji czy szczypty niebezpieczeństwa. Nadal tu znajdziemy sceny zbliżeń i to nawet dosyć często. Nie brak tu również komplikacji i wzruszających, bolesnych momentów, które chwytają czytelnika za serce. Myślę, że ta powieść będzie idealna dla kobiet, które mają w sobie duszę romantyczki, ale również lubią, kiedy fabuła w książce nie spoczywa na laurach. 

Oryginalny tytuł: Crown Me
Cykl: Royals (tom 3)
Wydawnictwo: Kobiece
Data wydania: wrzesień 2018 rok
Oprawa: miękka ze skrzydełkami

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2016 Red Girl Books Recenzje , Blogger