Polecany post

"Łowcy płomienia" Hafsah Faizal

czwartek, 21 maja 2020

"Nieidealnie dopasowani" Corinne Michaels, Melanie Harlow

Mama Willow postanawia przejść na emeryturę i sprzedać biuro matrymonialne, które prowadzi. Jednak kobieta postanawia udowodnić swojej rodzicielce, że również potrafi dopasowywać ze sobą ludzi. Jej pierwszym klientem zostaje Reid, jej najlepszy przyjaciel, dla którego ma znaleźć idealną połówkę. 

"Nieidealnie dopasowani" to historia dwójki ludzi, którzy znali się na wylot. Byli świadomi swoich wad i zalet, znali swoje słabości i sprzeczali się jak rodzeństwo. Jednak uświadomienie sobie, że kiedy Reid odnajdzie drugą połówkę, a Willow zrobi to co konieczne by spełnić swoje marzenie o posiadaniu rodziny, sprawia, że obydwoje uświadamiają sobie, że to wpłynie na ich relację. Muszą zmierzyć się z nowymi emocjami, które pojawiają się między nimi. Postanawiają zaryzykować, ale czy ceną będzie ich przyjażń? Czy zupełnie różni od siebie ludzie, z różnymi celami i pragnieniami w życiu, mają szansę być razem?

Autorki stworzyły powieść, w której pokazują, że charakter naszych rodziców, nie świadczy o nas samych; że warto zmierzyć się z własnymi lękami, abyśmy mogli ruszyć do przodu; że dwie idealne połówki jabłka nie istnieją, a niedoskonałości nie tworzą braków. 
"Nieidealnie dopasowani" to powieść, którą pochłania się jednego dnia, a to dlatego, że jest napisana w zabawny i w lekki sposób. Nie brakuje tu słownych potyczek, które uwielbiam. Nie jest to najlepszy romans jaki czytałam, nie dostarczył mi masy emocji, ale historia Reida i Willow, jest odpowiednia na chwilę relaksu i dodatkowo przywołuje uśmiech na twarzy.
Oryginalny tytuł: Imperfect Match
Wydawnictwo: NieZwykłe
Data wydania: kwiecień 2020 rok
Liczba stron: 250

12 komentarzy:

Copyright © 2016 Red Girl Books Recenzje , Blogger